Nie śmiej się!

20:44 Codzienność nasza 0 Comments

Gdy rozpoczynaliśmy grę NIE ŚMIEJ SIĘ w wersji Junior, zastanawialiśmy się kto da radę utrzymać powagę i okazało się, że praktycznie nikt bo każdy płakała ze śmiechu. Uwielbiamy gry planszowe przy których rodzinnie spędzamy czas, a do tego jeszcze aktywnie bo każdy jest w ciągłym ruchu przy prezentowaniu haseł.

To wspaniała gra, która bawi, uczy i rozśmiesza. U nas potrzebny był zapas chusteczek bo płakaliśmy ze śmiechu.


Gra NIE ŚMIEJ SIĘ firmy Alexander jest idealną grą dla całej rodziny ponieważ grać mogą w nią wszyscy niezależnie od wieku zarówno dzieci jak i ich rodzice. To fantastyczna gra która poprawia humor nawet podczas kiepskiej pogody.

Zasady gry: 

Na kartach napisane jest hasło, które musimy pokazać innym graczom w ten sposób, aby ich rozśmieszyć lecz musi być to zrobione w odpowiednim czasie, który odmierzany jest przez klepsydrę. W wersji Junior na kartach są hasła ze świata dziecka czyli zwierzęta, postacie z bajki. Świetne w tej wersji jest to ,że na karcie pierwsze hasło jest w formie graficznej więc nawet maluszki około 3 roku życia mogą spróbować swoich sił. Gra NIE ŚMIEJ SIĘ! jest dostępna w kilku wariantach, co możecie sprawdzić na stronie http://niesmiejsie.alexander.com.pl/Zawartość pudełka to:
· plansza do gry
· tarcza losująca
· karty z hasłami
· kostka
· pionki
· klepsydra
· nosek klauna
· instrukcja

Gra przeznaczona dla 3 - 8 graczy od 3 roku życia.
Jeśli szukacie ciekawego prezentu na DZIEŃ DZIECKA to zajrzyjcie na stronę ALEXANDER, tam znajdziecie naszą grę oraz wiele innych fantastycznych produktów.
Na naszym instagramie znajdziecie relację fotograficzną, wykonaną podczas gry https://www.instagram.com/codziennosc_nasza/ :)

0 komentarze: