Kapitan Nauka i jego prezenty na Dzień Dziecka

18:34 Codzienność nasza 2 Comments

Dzisiaj przygotowałam dla Was kilka propozycji prezentowych na Dzień Dziecka czyli prezenty dla dzieci w różnym wieku. Są to sprawdzone i przetestowane przez nas gry od Kapitan Nauka w bardzo przyzwoitych cenach, uważam że są to świetne produkty w bardzo dobrej cenie.

Kapitan Nauka w swojej ofercie posiada wiele produktów dla dzieci w każdym wieku od tych najmniejszych po tych starszych, a nawet ich rodziców :)


Pierwsza propozycja to GRA LOTERYJKA  - ŚWIAT przeznaczona dla dzieci już od 3 roku życia. Gra polega na wyszukiwaniu szczegółów oraz jak najszybszym przyporządkowaniu obrazka znajdującego się na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. Trwałe elementy, wykonane zostały z grubej tektury, które sprawdzą się idealnie już dla trzylatków.

W zestawie znajduje się:

- 6 kolorowych plansz
- 36 żetonów
- instrukcja przedstawiająca 4 różne warianty gry

Druga propozycja to MEMORY NA 3 SPOSOBY to wyjątkowa gra dla całej rodziny ponieważ dzięki trzem wariantom gry o różnym stopniu trudności, rozgrywkę można dostosować do wieku oraz potrzeb najmłodszych graczy. Świetna, kreatywna gra, która wymaga od dziecka logicznego myślenia.

Pamięć 2+ pierwszy wariant gry odpowiedni jest dla dwulatków. 
Maluchy odsłaniają po dwie z zakrytych kart, próbując zapamiętać położenie każdej z nich. Zadaniem graczy jest odnalezienie i zebranie jak największej liczby par.

Spostrzegawczość 4+ sprawdzi się idealnie dla dzieci w wieku 4-6 lat. 
W tym wariancie gracz musi odnaleźć parę, a następnie wskazać przynajmniej jedną z trzech różnic między pozornie identycznymi obrazkami.


Refleks 6+ to najtrudniejsza z wersji. 
Odpowiednia dla nieco starszych dzieci, w której najważniejsza jest szybkość. Tutaj różnic szukają wszyscy uczestnicy, dlatego liczy się szybkość i bystre oko!

Gra kończy się wtedy, gdy wszystkie karty zostaną odkryte, a wygrywa ten, kto ma najwięcej par. Dobrze wykonane, duże karty, które w swoją rączkę chwyci bez problemu nawet dwulatek. Trwałe karty z przepięknymi, kolorowymi i ciekawymi ilustracjami.

Kolejna propozycja to Litery. Piszę i zmazuję to świetny pakiet dla przedszkolaka, idealny już od 4 roku życia. Zestaw ten sprawdził się u nas rewelacyjnie. Podczas tej zabawy dziecko uczy się rozpoznawania i pisania liter, a także doskonali grafomotorykę oraz logiczne myślenie.

W zestawie znajdują się:

- dwustronne, zmywalne karty edukacyjne
- książeczka 
- flamaster zmywalny

 W książeczce znajdują się proste łamigłówki, kolorowanki, labirynty i szyfry, integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór litery oraz strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Dodatkowo zamieszczono również zadania graficzne polegające na rysowaniu szlaczków i zapisywaniu prostych wyrazów po śladzie. Barwne ilustracje uatrakcyjniają zabawę i odnoszą poznawane zagadnienia do świata bezpośrednio znanego dziecku. Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie.

Czwarta propozycja to Liczby. Piszę i zmazuję. Zestaw ten przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Za pomocą tego zestawu dziecko uczy się rozpoznawania i pisania liczb, a także logicznego myślenia. Podobnie jak w zestawie powyżej znajdują się karty edukacyjne, zmywalny flamaster oraz książeczka. Na każdej karcie są zadania do wykonania, znajdują się liczy od 1 do 25 oraz strzałki które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Wszystkie zadania można wykonywać wielokrotnie ponieważ w zestawie jest suchościeralny mazak.

Są to świetne zestawy, które sprawdzą się w domu podczas brzydkiej pogody, a także w podróży. Są bardzo poręczne i trwałe więc wytrzymają niejedną podróż. Każda z tych gier jest inna i pomaga rozwijać dziecku inne umiejętności i zdolności. Każda z nich ma ogrom zagadek, łamigłówek, zadań więc dziecko z pewnością nie będzie się nudzić. My z Kapitanem poznaliśmy się niedawno lecz już teraz wiemy, że to przyjaźń na długie lata.

Te i wiele ciekawych gier znajdziecie na stronie KAPITAN NAUKA. Dzień Dziecka już niebawem więc jeśli nie macie jeszcze pomysłu to koniecznie zajrzyjcie na www.kapitannauka.pl, znajdziecie tam wyjątkowe zestawy na dzień Dziecka i do tego świetne rabaty.2 komentarze:

  1. Moja córka w tym roku niestety dostanie jeden z prezentów troszkę spóźniony z okazji Dnia Dziecka, ale nie byłam w stanie wcześniej zamówić, a kupuję jej na stronie https://butymodne.pl/baletki-dla-dzieci-c147742.html baletki i będzie chodziła po szkole na zajęcia.

    OdpowiedzUsuń