Pomadki do ust EVELINE

12:25 Codzienność nasza 0 Comments

To już niestety ostatnie produkty firmy Eveline, które chciałabym Wam przedstawić Dzisiaj pokażę Wam dwie pomadki do ust.Pierwsza to:

 Luksusowa szminka 3w1 Colour Celebrities w odcieniu 635.


Piękna pomadka o wykończeniu perłowym. Jak dla mnie ma idealną konsystencję i jest bardzo wydajna. Dzięki tej pomadce usta są nawilżone i wyglądają na bardzo wypielęgnowane. Pomadka jest dość trwała i posiada bardzo delikatny, przyjemny i subtelny zapach. Co najważniejsze nie daje dyskomfortu podczas noszenia szminki na ustach. Idealna na wieczorne wyjścia jak i na co dzień.

Szminka znajduje się w pięknym i eleganckim złotym, wyprofilowanym opakowaniu, które wykonane jest z plastiku. Jednak patrząc na nią masz wrażenie, że wykonany jest z jakiegoś cięższego materiału. Na zatyczce znajduje się logo firmy Eveline Cosmetics. Na opakowaniu znajdziemy także dwustronną naklejkę z opisem oraz składem szminki. Opakowanie szminki jest bardzo estetyczne i robi bardzo dobre wrażenie. Mi osobiście opakowanie kojarzy się z luksusem i co najważniejsze jest bardzo trwałe. Na opakowaniu naszej pomadki mamy dwustronną naklejkę z opisem i składem szminki. Pomadka ta jest naprawdę dobrej jakości.
Druga pomadka to:

EVELINE COSMETICS AQUA PLATINUM - pomadka ultra nawilżająca do ust 

Pomadka idealnie nawilża usta, jest bardzo delikatna i kremowa. Konsystencja tej pomadki bardzo mi odpowiada. Bardzo dobrze się ją nakłada na usta, idealnie wyrównuje strukturę ust i nadaje im pełny kształt.

Pomadka Aqua platinum mieści się w klasycznym czarno złotym opakowaniu. Zatyczka na pomadce bardzo dobrze trzyma się opakowania przez co bez obaw możemy wrzucić pomadkę do naszej torebki nie martwiąc się, że po kilku godzinach pomadką będzie ubrudzona cała torba. Posiada małe okienko przez które mozemy zobaczyć kolor pomadki. Na zatyczce jest logo firmy Eveline Cosmetics.

Podobnie jak przy pomadce powyżej istnieje lekki i delikatny zapach pomadki, który absolutnie nam nie przeszkadza ponieważ jest bardzo przyjemy. Cena pomadki bardzo niska, a efekt rewelacyjny.
Podsumowując obie pomadki są bardzo wydajne i tanie. Jak widać powyżej mają wiele plusów. Pomadki godne polecenia.  Sprawdźcie kolorystykę szminek, a na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Dzięki możliwości testowania kosmetyków Eveline Cosmetics poznałam je dość dobrze i co najważniejsze przypadły mi do gustu. zachęcam każdą z Was do wypróbowania tych kosmetyków ponieważ są bardzo dobrej jakości oraz w niskiej cenie.

Zapraszam na stronę internetową firmy Eveline www.eveline.pl

0 komentarze: