Lakier do paznokci Color Edition

13:45 Codzienność nasza 3 Comments

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić dwa lakiery do paznokci Color Edition o numerach 911 ( głęboki odcień czerwieni ) i 917 ( delikatna brzoskwinia ) , które otrzymałam do testowania z firmy Eveline. Długotrwałe i szybkoschnące lakiery do paznokci Eveline w klasycznej gamie kolorystycznej, które nigdy nie wychodzą z mody. Ale zacznijmy od opakowania :)
Lakiery zamknięte w przezroczystych i eleganckich buteleczkach z grubego szkła dzięki czemu nawet przy upadku nie ma obaw że lakier się wyleje. Zakrętka bardzo dobrze wykonana i szczelnie zamyka lakier więc nie ma obaw, że lakier szybko wyschnie . Buteleczki z lakierem prezentują się bardzo ładnie i estetycznie. Mają bardzo wygodne, grube i szerokie pędzelki tzw. Big brush dzięki czemu szybko i sprawnie możemy pomalować nasze paznokcie. Pojemność lakieru to 12 ml.
Lakiery idealnie pokrywają płytkę paznokcia już za pierwszym razem, ślicznie i intensywnie lśnią na naszych paznokciach. Nie pozostawia smug i jest bardzo trwały ponieważ wytrzymuje spokojnie do 5 dni. Lakier jest szybkoschnący i bardzo wydajny. Konsystencja lakieru bardzo dobra.

Moim faworytem jest nr 911 piękny, intensywny, żywy kolor czyli głęboki odcień czerwieni. Jestem pozytywnie zaskoczona otrzymanymi lakierami ponieważ lakiery są bardzo trwałe, duża pojemność i rewelacyjna cena. Naprawdę chętnie po nie siegam! Z pewnością zwrócę na nie uwagę w sklepie :) 

Więcej informacji o produktach marki Eveline znajdziecie na ich stronce internetowej www.eveline.pl. Podzielcie się swoją opinią na temat lakierów firmy Eveline. Czy używałyście tych lakierów ? Jak sprawdziły się u Was?

3 komentarze: