Royal apple - testowanie.

09:56 Codzienność nasza 3 Comments

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję naturalnego soku jabłkowego Royal Apple, który w sobotę otrzymałam do testowania od firmy Activ.


Na samym początku kilka słów o samej firmie.

,,Jesteśmy firmą rodzinną, której działalność jest skupiona wokół sadownictwa. Kiedyś były to tylko uprawy i sady, później doszedł eksport rodzinnych jabłek na rynki zagraniczne. Obecnie nasza działalność poszerzyła się o produkcję naturalnego mętnego soku ROYAL APPLE. Jest to sok nie z koncentratu, tłoczony z wybranych zdrowych jabłek z dodatkiem innych owoców lub warzyw. 


Gwarantujemy, że soki nie zawierają żadnych dodatków, są bez cukru, wody, konserwantów. Dzięki zastosowanej technologii produkcji soki zachowują najwyższe walory smakowe i zdrowotne. Z uwagi na właściwości soku Royal Apple z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić, że jest to SOK NA WAGĘ ZDROWIA’’

Sok Royal apple który otrzymałam od firmy Activ jest o pojemności 3 litrów. Opakowanie produktu bardzo oryginalne i wygodne dzięki temu, iż posiada kranik który obsłuży nawet dziecko. Sok jest bez dodatku cukru i nie zawiera konserwantów, co jest niewątpliwie jego bardzo dużym plusem i na pewno wyróżnia go spośród większości soków. Można wyczuć iż sok jest produkowany z naturalnych i dobrze wyselekcjonowanych owoców. Każdy z nas na pewno wyczuje od razu, iż brak w nim sztucznych barwników i aromatów.


Według mnie sok jest bardzo dobry, niesłodzony, delikatnie mętny, nadaje się do spożycia zarówno dla dorosłego człowieka jak i dla dzieci :) Po otwarciu należy oczywiście pamiętać aby przechowywać sok w lodówce, jednak u nas nie trzeba było go chować do lodówki bo był tak pyszny że został skonsumowany :) od razu. Podsumowując sok jest wyśmienity i z całą pewnością mogę go polecić każdemu, a ja na pewno wypróbuje inne, dostępne warianty smakowe. Jeśli jesteście ciekawi jak smakuje Royal apple to zapraszam na stronę producenta www.royal-apple.com/zamow-sok-royal-apple tam można zamówić sok. Soki te dostępne są również w sklepach stacjonarnych m.in: Alma, Auchan, Piotr i Paweł. 

Zapraszam na stronę producenta tam znajdziecie więcej informacji na temat soku Royal apple oraz wariantów smakowych tego soku.  Soki Royal apple znajdziecie również na Facebook'u
3 komentarze: