Dr Organic - naturalne kosmetyki

10:44 Codzienność nasza 0 Comments

Ostatnio otrzymałam od firmy dr Organic przesyłkę do testowania  w której była:
  •           Odżywka do włosów Moroccan Argan Oil
  •            Żel Aloe Vera

Dr Organic to marka dbająca o funkcjonalność stylu swoich niepowtarzalnych i przede wszystkim naturalnych produktów. Szczególną wagę przykładamy do bioaktywnych właściwości składników znajdujących się w każdym z naszych produktów. Dr Organic wykorzystuje wyłącznie najlepsze, naturalne i ekologiczne surowce, wszędzie, gdzie jest to możliwe.

Miałam już okazję przetestować te produkty i muszę stwierdzić, iż ostatnio zwracam szczególną uwagę na naturalne produkty, które nie zawierają szkodliwych składników. A kosmetyki firmy dr Organic właśnie takie są i nie zawierają:
  •          parabenów
  •          sztucznych barwników
  •          aromatów
  •          szkodliwych konserwantów
  •          laurylosiarczanu sodu


Odżywka do włosów Moroccan Argan Oil  jest to odżywka odbudowująca i nadająca objętość włosom cienkim, zniszczonym i bez życia. Organiczny marokański olej arganowy jest niezwykle bogatym źródłem witamin, przeciwutleniaczy i kwasów tłuszczowych. W połączeniu z unikalną mieszanką organicznych i bioaktywnych składników wnika w głąb włosa, wygładza go, odżywia. Pozostawia włosy gładkie, lśniące i pełne życia. Idealna konsystencja o lekkim i delikatnym zapachu.

Żel Aloe Vera to  aloesowy żel o podwójnej mocy przeznaczony do stosowania na całe ciało. Ma działanie chłodzące i wygładzające, zapewnia natychmiastową ulgę w poparzeniach słonecznych, podrażnieniach, ukąszeniach owadów, oraz w przypadku swędzącej, suchej i uszkodzonej skóry. Stwarza barierę ochronną, która wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia, jak i procesy lecznicze i regeneracyjne komórek naskórka, pozostawiając skórę gładką, miękką i o zdrowym wyglądzie. Idealnie nadaje się na okres letni, na czas wakacji. Żel o idealnej lekkiej konsystencji, miłym i delikatnym zapachu.

Zapraszam na stronę dr Organic tam duży wybór naturalnych kosmetyków, z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie i swoich bliskich.


0 komentarze: