Dresdner Essenz – Sól do Kąpieli ATLANTIK

16:03 Codzienność nasza 0 Comments

Właśnie rozpoczął się czas urlopów i każdy z nas marzy o tym by się zrelaksować. Każdy z nas już tęskni za zapachem morza. Proponuję Wam domowe Spa z solą do kąpieli Atlantik, która przeniesie Was w świat relaksu i pełnego odprężenia. Kąpiel będzie idealna po stresującym dniu w pracy lub kiedy po prostu chcemy ukoić i uspokoić nasze nerwy i zrelaksować się. 


Dzięki uprzejmości Bathing.pl wczoraj miałam okazję wypróbować sól do kąpieli Atlantik i mogę spokojnie potwierdzić, iż zapewnia odświeżenie oraz chwile pełnego relaksu. Morski świeży zapach soli, połączony z cennymi minerałami i ametystem zapewnia relaksującą kąpiel, odświeża i zaspokaja tęsknotę za morzem. 


Mentol i naturalne olejki miętowy i eukaliptusowy ożywia ciało i umysł. Intensywne składniki pielęgnacyjne rozpieszczają skórę zauważalnie i zapobiegają utracie wilgoci. Sól ta wzbogaca kąpiel przyjemnym aromatem olejków eterycznych, kapitalnym kolorem i wysokiej jakości środkami rewitalizującymi. Dla mnie ważnym aspektem jest to, iż sól ta jest bez detergentów syntetycznych SLES, bez emulgatorów PEG, bez olejków mineralnych i silikonowych, bez alkalicznego mydła oraz nie zawiera składników odzwierzęcych. 

Jedna saszetka, którą widzicie na zdjęciu wystarcza na jedną kąpiel natomiast w sklepie Bathing.pl dostępne są również większe opakowania. Taką kąpiel z dodatkiem soli najlepiej zażywać przez około 10-20 minut.

Polecam Wam kosmetyki Dresdner Essenz ponieważ są rewelacyjne i oparte są na naturalnych i roślinnych składnikach, które wspierają naturalne zdolności lecznicze, pomagając przywrócić zdrową równowagę ciała.  Zaglądajcie na stronę Bathing.pl tam wiele ciekawych kosmetyków do kąpieli o rewelacyjnych zapachach.


0 komentarze: