Pachnąca jesień!

07:00 Codzienność nasza 0 Comments

U nas zapowiada się w tym roku wyjątkowo pachnąca jesień. Wszystko za sprawą świec i podgrzewaczy firmy BISPOL. Świece te nadają odpowiedni klimat oraz zapach w całym pomieszczeniu. Jesień to czas kiedy świece w naszym domu palą się najczęściej, dlatego też wybieramy nasze ulubione zapachy, a także ważnym aspektem przy wyborze świec jest ich wygląd i opakowanie.


Firma BISPOL posiada duży asortyment świec i podgrzewaczy w wielu kolorach i o różnorodnych zapachach. Świece, które otrzymałam są kolorowe i pachnące, świetnie pasują do wystroju w naszym domu. Świeca Inspiration w wersji Intensive to świeca zapachowa w czarnym szkle, która wygląda bardzo elegancko i pasuje do każdego pomieszczenia, zapach roznosi się w całym domu. Natomiast świeca zapachowa w szkle i folii Happiness posiada ciekawe i modne opakowanie. Świeca o delikatnym, orzeźwiającym zapachu, idealnie nadaje się na prezent.

Natomiast podgrzewacze, które otrzymałam po zapaleniu mają bardzo ładny i delikatny zapach. Moje podgrzewacze są o zapachu kawy, wanilii i pomarańczy, lawendy, róży oraz antytabak. W każdym opakowaniu znajduje się sześć sztuk podgrzewaczy. Są również podgrzewacze Maxi o zapachu bzu, w opakowaniu znajdują się cztery sztuki.


Dzięki tym świecą możemy sprawić sobie magiczny nastrój podczas każdego jesiennego wieczoru. Wystarczy wybrać swój ulubiony zapach, który pomoże nam się zrelaksować po ciężkim dniu.

0 komentarze: