Kosmetyki od JOKO

21:18 Codzienność nasza 0 Comments

Nie pochwaliłam się Wam jeszcze kosmetykami z firmy JOKO. Ostatnio miałam okazję przetestować kilka ich kosmetyków. Z częścią z nich już się kiedyś spotkałam, a część miałam okazję przetestować po raz pierwszy.


Lakier do paznokci z winylem find your color nr 074 (brąz) - szeroki pędzelek, jak dla mnie idealny. Bardzo lubię lakiery z szerokim pędzelkiem. Kolor lakieru świetnie nadaje się na nadchodzącą jesień.

Lakier do paznokci Virtual Fashion mania nr 186 oraz 194. Lakiery dostępne w najmodniejszych kolorach. Nie osłabia i nie wysusza płytki paznokcia. Lakiery w dobrej cenie!

Nawilżająca baza pod cienie Virtual, która ułatwia aplikację cieni oraz zapobiega zbieraniu się cieni w załamaniach powiek. Stosowanie bazy zapewnia długotrwały makijaż oczu i dzięki tej kremowej bazie kolory cieni stają się jeszcze bardziej intensywniejsze i trzymają się cały dzień.


Maskara do rzęs z mikrowłóknami, wodoodporna, wydłużająca, pogrubiająca. Elastyczna prosta szczoteczka z grzebykiem separującym rzęsy.

Lekki, nawilżający błyszczyk do ust nr 08 który łączy w sobie funkcję błyszczyka oraz balsamu do ust. Dzięki błyszczykowi usta nabierają blasku, a także są nawilżone i odżywione. Posiada delikatny zapach.

Konturówka do ust - idealne wykończenie.


Róż prasowany - idealny do delikatnego wykończenia makijażu, który zapewnia świeży wygląd. Umożliwia podkreślenie kości policzkowych oraz optyczne wymodelowanie twarzy. Dobry róż w dobrej cenie;)

Virtual puder - prasowany puder matujący o działaniu ochronnym. Zapewnia długotrwały efekt świeżości oraz idealnie wygładzonej i pięknej cery.

Zestaw kosmetyków w dobrej cenie do każdej kosmetyczki. Może znacie któryś z przedstawionych przeze mnie kosmetyków firmy Joko? Jakie macie doświadczenia z tą firmą, podzielcie się swoją opinią.

0 komentarze: