Porcja dobra!!!

12:15 Codzienność nasza 2 Comments

W lutym otrzymałam paczuszkę PORCJA DOBRA, która ledwo co przetrwała zdjęcia bo małe rączki ciągle coś mi zabierały :)
Przekąski te są zdrowe, smaczne, nie zawierają sztucznych barwników ani aromatów, posmakowały zarówno mi jak i moim dzieciom. W paczce były m.in:

KOSTKI

Kostka Porcja Dobra jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby dziecka. Łączy w sobie zdrowy smakołyk, zabawkę i dobrokartę – zestaw, któremu nie da się oprzeć! Dziecko z pewnością ucieszy się z takiej niespodzianki w swojej śniadaniówce.


DWUPAKI

Zestaw na dobry humor – pyszny smakołyk wraz z porcją uśmiechu. Dwupak łączy w sobie 2 krążki i dobrokartę, czyli podwójną dawkę energii dla ciała i pozytywne wibracje dla duszy.


LISTKI

„Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka ode mnie” – głosi popularne powiedzenie w Wielkiej Brytanii. Listki zawierają kwintesencję jabłkowych wartości z dodatkiem jednego z trzech drogocennych składników – jeżyny, śliwki lub truskawki. Ta wyśmienita i zdrowa przekąska jest nie tylko „zaspokajaczem” głodu na coś słodkiego, ale dostarcza również cennych wartości odżywczych, niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Świetna przekąska którą można zabrać nie tylko do szkoły czy pracy ale również na wycieczkę.

KULKI

Owoce, orzechy i NIC WIĘCEJ! - Najbardziej smakowały moim dzieciom :)
Kulki Porcja Dobra to świetna alternatywa dla tradycyjnych cukierków. Pyszne i jednocześnie zdrowe słodycze. Są też idealne jako deser lub prezent dla bliskiej osoby. Słodycze stworzone przez naturę zasługują by się nimi dzielić. Kulki te świetnie nadają się do kawki lub dla dziecka do śniadaniówki jako słodka przekąska. W opakowaniu znajdziemy 12 kulek w 3 rożnych smakach.

Naturalne słodycze – ciesz się smakiem ulubionych owoców przez cały rok!

Ta słodka niespodzianka sprawiła mi wiele radości, a co najważniejsze przypadła do gustu zarówno mi jak i mojej rodzinie. Produkty te zasługują na uwagę i warto je wypróbować. Muszę przyznać, iż wszystkie przekaski są naprawdę bardzo dobre w smaku. W produktach tych występują tylko naturalne cukry bez żadnych sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów. Porcja dobra rozeszła się w naszym domu raz, dwa ponieważ wszystko było pyszne!!!

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić PORCJĘ DOBRA więc jeżeli chcecie przeczytać więcej o tych produktach i dowiedzieć się gdzie można je kupić, zapraszam na stronę: https://porcjadobra.pl/

Ze swojej strony bardzo dziękuję za możliwość przetestowania tych produktów!
PORCJA DOBRA - tak trzymać :)

2 komentarze:

  1. Ciekawe produkty muszę przeanalizować składy
    Xoxo https://www.wolfiepoli.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi smacznie ale najważniejsze, że jest zdrowo:) wypróbuję,
    TU można otrzymać cały zestaw :)

    OdpowiedzUsuń