Herbatki od EcoBlik

20:43 Codzienność nasza 0 Comments

Dzisiaj kilka słów o herbatkach od EcoBlik. Ostatnio otrzymałam herbacianą przesyłkę, która bardzo przypadła mi do gustu. Herbatki, które otrzymałam są świetne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jednak dzisiaj chciałabym Wam napisać kilka słów o herbatce dla aktywnych DETOX. Ta herbata skierowana jest dla osób dorosłych. Jednak czystek, koper włoski i melisa skierowane są także dla dzieci. Zacznę jednak trochę nietypowo, bo od opakowania herbatki DETOX, które bardzo mi się spodobało i zachęca do wypicia tej właśnie herbaty. Opakowanie jest w jaskrawych kolorach oraz z dużą dawką informacji na temat aktywności fizycznej.

Dlaczego DETOX jest tak istotny? Organizm magazynuje toksyny w komórkach tłuszczowych. Podczas podejmowanej aktywności fizycznej i stopniowej utraty tkanki tłuszczowej – na rzecz pięknie wyrzeźbionych mięśni – toksyny skumulowane w komórkach tłuszczowych ponownie wracają do układu krążenia. Ten proces może niekiedy powodować pogorszenie się samopoczucia, zmęczenie, a w skrajnych przypadkach nawet osłabienie, zawroty i bóle głowy oraz mdłości - są to objawy zatrucia. Aby w tym czasie wspomóc organizm, należy – poprzez przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów – na bieżąco usuwać krążące po organizmie toksyny. Doskonałym rozwiązaniem są herbaty ziołowe.


Skład herbatki:

- ziele jasnoty, właściwości przeciwzapalne i dezynfekujące.
- ziele uczepu, przyśpiesza przemianę materii i wydala substancje trujące.
- lebiodka, pobudzający tworzenie soków żołądkowych, przeciw wzdęciom, moczopędny, napotny, hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych, poprawiający przemianę materii.
- ziele rzepiku, który ma właściwości ściągające i odkażające, działa moczopędnie, przeciwzapalnie
- kwiat bzu czarnego ma działanie antywirusowe oraz wychwytują wolne rodniki
W opakowaniu znajdziecie 20 saszetek x 2g .

Herbatka dostępna jest TU

Herbata ta bardzo przypadła mi do gustu ponieważ jest pyszna i ma delikatny, ziołowy smak. Herbatę należy pic 2-3 razy dziennie po jednej saszetce. Kolejne informacje o herbatkach EcoBlik już niedługo ponieważ uwielbiam ich produkty!!!


0 komentarze: