Spotkanie blogerek w Chrzanowie

21:18 Codzienność nasza 0 Comments

Dzisiaj, zgodnie z obietnicą chciałabym przedstawić Wam relację ze spotkania blogerek, które odbyło się 12 marca w Chrzanowie. Spotkanie to zostało zorganizowane przez Natalię z bloga http://nataszkowiecbabik.blogspot.com/ oraz Kingę z bloga http://delightfulowa.blogspot.com/ . 
Spotkanie rozpoczęłyśmy od głośnego odśpiewania sto lat dla Patrycji z bloga http://interendo.blogspot.com/, która parę dni wcześniej obchodziła swoje urodziny. 

Następnie Natalia jedna z organizatorek spotkania zaprezentowała nam kosmetyki mineralne firmy earthcity minerals. Opowiedziała o ich zaletach oraz zaprezentowała sposób ich nakładania. 

Podczas spotkania miałam także okazję posłuchać wiele ciekawych informacji na temat kosmetyków firmy TianDe oraz wypróbować kilka z nich. O tych kosmetykach z pewnością napiszę jeszcze na blogu ;)
Kolejnym punktem spotkania była rozmowa z właścicielem firmy Polskie świece. Miałam okazję zapoznać się z całą gamą zapachów oraz zobaczyć te piękne i pachnące świece. Każda z nas otrzymała rewelacyjny zestaw świec.


Jak widzicie organizatorki spotkania postarały się o świetne prezenty dla każdej z nas i znalazły wielu sponsorów, którym bardzo dziękujemy za wspaniałe upominki  ♥
0 komentarze: