JESIENNE ZAPACHY Z SEPHORA - dla Niego!

19:43 Codzienność nasza 4 Comments

Zgodnie z obietnicą dzisiaj kilka jesiennych nowości dla Panów.

Lacoste L!VE - Woda Toaletowa 


Nowy zapach Lacoste L! VE wyraża nieodpartą energię tworzenia, aby wyrazić swoją osobowość i styl, nie bać się wyróżniać. Nieoczekiwana mieszanka zielonej cytryny i lukrecji dla człowieka, który robi jego niepowtarzalny styl jego osobisty podpis.                                              Uomo Absolute - Woda toaletowa 


Nowa interpretacja zapachu Uomo - bogatsza, bardziej intymna, bardziej intensywna. Dla mężczyzny, który jest spostrzegawczym obserwatorem. Mężczyzny, który jest świadomy, światły i obeznany w świecie. Mężczyzny, którego pewność siebie jest wrodzona, a spojrzenie wnikliwe. Uomo Absolute - nowy zapach Ermenegildo Zegna stworzony dla mężczyzny absolutnego. W skład Uomo Absolute wchodzą nuty zapachowe szlachetnego cytrusa pochodzenia naturalnego Zegna Bergamot, wanilii, drzewa cedrowego oraz bursztynu.


                                             Jimmy Choo Man - Woda toaletowa


Pulsujący zapach, który uosabia mężczyznę Jimmy Choo: męskiego i pewnego siebie, ceniącego wyrafinowane szczegóły i z poczuciem humoru. Pachnąca lasem paproć otwiera się na ulotny aromat lawendy zmieszanej z mandarynką. Serce to upojny akord świeżych nut geranium i liści ananasa. Baza to wyrafinowane nuty paczuli. Przydymiony, szary flakon, inspirowany dawnymi wzorami, odzwierciedla męski charakter, dzięki czystej i zdecydowanej linii. Wyrafinowane etui w kontrastowych kolorach przypomina do złudzenia skórę krokodyla, wytłaczaną jak metalowy relief.

                                               L'Homme Ideal - Woda Toaletowa


Mężczyzna idealny to mit. Jego zapach to rzeczywistość.  Guerlain dekoduje męskie aspiracje i tworzy dla nich koncentrat idealny. Idealny zapach jest inteligentny, piękny i silny. Trzy przymiotniki, trzy nuty zapachowe, które tworzą kompozycję świeżą i drzewną. Eliksir idealności jest prawdziwym detonatorem męskich możliwości. Tajemnicze opakowanie, biało czarny obiekt, QR kod zaprasza do podróży w świat cyfrowych technologii. Idealny flakon ma architektoniczną sylwetkę i szlifowane krawędzie. Jest elegancki, luksusowy i w 100% męski. Krawędzie zostały pokryte czarnym, matowym lakierem, a ciężki, metalowy korek zdobi ornament zainspirowany luksusowym, męskim zegarkiem.
  

Nuit d'Issey - Woda Toaletowa


Issey Miyake przenosi nas do serca tajemniczej nocy - bezkresnej krainy, gdzie połyskujące światło księżyca podkreśla majestatyczną naturę. Tam rozpoczyna się podróż. Nocą emocje są zwielokrotnione, doznania bardziej intensywne.  Śmiały, wolny i odważny, mężczyzna Nuit d’Issey pragnie podziwu. Czerpie moc z otaczających go sił przyrody. Oto posłaniec nowego zapachu, pełen naturalnej siły przyciągania. Flakon został stworzony tak, aby połączyć światło i cień: szkło zmienia swój kolor od intensywnej przydymionej czerni do rozjaśnionej srebrem barwy nocy. Szkło jest monochromatyczne w abstrakcyjny sposób. W czarnych barwach flakonu odkrywamy blask księżyca i jego poświatę na powierzchni wody. Spoczywająca elegancko na butelce matowa zatyczka zderza się ze lśniącą powierzchnią szkła. Finezyjne opakowanie również oddaje kontrast dzięki dwóm odcieniom czerni, oddzielonych od siebie symboliczną linią horyzontu.Pamiętajcie! 
Na hasło CODZIENNOŚĆ NASZA w drogerii Sephora w Rybniku (Plaza) otrzymasz próbkę wybranego przez siebie zapachu dla Niej i dla Niego.
4 komentarze: