Jak spędzamy czas w jesienne dni?

21:02 Codzienność nasza 2 Comments

Gdy pogoda nam nie dopisuje i musimy zostać w domu szukamy nowych sposobów na wspólną zabawę. Ostatnio ulubionym zajęciem mojej 2 letniej córki jest kolorowanie, malowanie i wyklejanie zwierzaczków więc pokażę Wam jak kolorowanka może być wykorzystana na kilka sposobów.


Rozpoczęłyśmy popołudnie od kolorowania kredkami Bazgroszytu do druku, jednak kredki to za mało. W ruch poszły także mazaki i farby. Bazgroszyt do druku to świetna sprawa ponieważ każdą bazgrokartę możemy drukować wiele razy. Raz żyrafa może być żółta raz zielona, wszystko zależy od wyobraźni naszego dziecka – bazgrokarty można kolorować i malować na wiele sposobów.  Bazgroszyty do druku to pliki, które można szybko i łatwo pobrać na swój komputer i są dostępne     o każdej porze dnia i nocy, od zaraz, kiedy tylko chcesz i nie musisz już czekać na przesyłkę z niespodzianką dla swojego dziecka. To nie tylko doskonała zabawa ale i nauka ponieważ dziecko może poznawać nowe zwierzątka i dowiedzieć się więcej na ich temat, ponieważ na niektórych kartach znajdują się informacje dot. danego zwierzątka. Bazgroszyty to nie tylko zestawy ze zwierzaczkami, jest mnóstwo tematycznych pakietów takich jak alfabet, zabawy z językiem angielskim, zadania matematyczne, nauka pisania,  a także pakiety dla maluchów. Jednak pakiet ze zwierzątkami w 100 % uszczęśliwił moją córkę. Julce z zestawu o zwierzątkach najbardziej spodobała się żyrafa. Pamiętajmy, że rysując i kolorując, dziecko ćwiczy grafomotorykę rączki, przygotowuje się do nauki szkolnej, poszerza swoją wiedzę i rozwija wyobraźnię. 

Na stronie www.bazgroszyt.pl znajdziecie wiele darmowych kolorowanek dla swoich dzieci, a także wiele ciekawych materiałów do pobrania. 


Z bazgroszytem zabawa gwarantowana, wciąga małych i dużych :)

2 komentarze:

  1. Moja córeczka Maja mimo, iż skończyła dopiero 16 miesięcy bardzo chętnie sięga po kredki i bazgroszyt. Cieszy się i pokazuje na zwięrzątka, które tam są do kolorowania. Uważam, iż taki bazgroszyt kształtuje wyobraźnię dziecka oraz bardzo rozwija. Ciekawe jest również to że mogą z niego korzystać malutkie dzieci bazgrząc po kartkach jak również starsze dzieci ucząc się. Polecam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie tak, bazgroszyt do druku to nie tylko fantastyczna zabawa ale także nauka :)

    OdpowiedzUsuń