Maxi plansze i świetna zabawa z dzieckiem

11:45 Codzienność nasza 0 Comments

Szukasz pomysłu jak ciekawie spędzić wolny czas z dzieckiem? Proponuję Maxi-plansze. My wybraliśmy Kolorowe klasy- dziewczynka.


Jest to świetny pomysł aby wspólnie z dzieckiem aktywnie spędzić wolny czas na świeżym powietrzu, ponieważ maxi plansze przystosowane są do zabawy w pomieszczeniu  jak i na zewnątrz. Julka radziła sobie świetnie, zdarzały się również małe wypadki ale i tak radości i śmiechu było mnóstwo. To nie tylko ruch ale także świetna nauka poprzez zabawę, a nasze dziecko kojarzy to tylko z atrakcyjną zabawą. Zasady naszej planszy znajdziecie TU.
Jak sami wiecie teraz większość dzieci spędza czas przy laptopach, tabletach i telefonach, a to według mnie jest rewelacyjne rozwiązanie aby zapewnić dziecku trochę ruchu, zabawy i nauki. Zabawa z maxi planszą nigdy nie jest nudna ponieważ można wykorzystać ją na wiele sposobów. Z pomocą dziecka można ułożyć swoje własne zasady gry. Co najważniejsze dzięki tej grze dziecko uczy się wygrywać jak i przegrywać. Plansza idealnie nadaje się do zabawy również z całą grupą. Na stronie Alter Edukacja możecie zobaczyć jak duży wybór jest tych kolorowych i wspaniałych Maxi-plansz.
Zestaw taki zawiera:
  • planszę do gry
  • instrukcję obsługi do wszystkich 16 plansz, które są w ofercie
  • torbę do przenoszenia planszy


Więcej zdjęć z naszej zabawy znajdziecie na Instagramie http://www.intagme.com/codziennosc_nasza

0 komentarze: