Masełko do ciała o zapachu soczystego melona

07:38 Codzienność nasza 0 Comments

Tak jak obiecałam jakiś czas temu, dzisiaj kilka slow na temat hipoalergicznego masełko do ciała dla dzieci o przepysznym zapachu soczystego melona od The Secret Soap Store.


Według informacji od producenta:
Idealna kompozycja masła Shea i naturalnych olejków roślinnych: winogronowego, migdałowego, arganowego, buriti, oliwy z oliwek sprawia, ze masło doskonale się rozprowadza i wchłania. Ekstrakt z melona otula ciało słodkim owocowym zapachem i nawilża skórę. Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, a kolor nadaje mu czerwony olej z buriti z amazońskiego drzewa życia.
Efekt: Skóra dziecka będzie optymalnie nawilżona i słodko pachnąca.
Stosowanie: Polecane do pielęgnacji skóry całego ciała. Nawilża skórę po zabawach na świeżym powietrzu i kąpielach w morzu, basenie lub górskich wycieczkach.
Pojemność: 150 mlRecenzja:
Po przetestowaniu pachnącego masełka mogę śmiało powiedzieć, iż po bardzo upalnym dniu świetnie sprawdza się na skórze dziecka. Wystarczy nałożyć małą ilość masła, a skóra dziecka jest delikatna, nawilżona i pachnąca. Masełko jest bardzo wydajne o delikatnym i przyjemnym zapachu melona. Zapach rewelacyjny, który utrzymuje się na skórze dziecka. Dobrze się rozprowadza i szybko. Jak sami wiecie dzieci nie zawsze chcą stosować kremy i inne kosmetyki, a tu już samo opakowanie jak i forma tego masła zachęca dzieci do stosowania.
Więcej informacji na temat kosmetyków The Secret Soap Store znajdziecie na ich stronie http://www.scandiacosmetics.pl/index.php

0 komentarze: