Letnie kolorki

14:27 Codzienność nasza 1 Comments

W tym roku firma Eveline Cosmetics wypuściła na rynek całą gamę letnich, fantastycznych kolorków, piękne odcienie różu i błękitu.

Poniżej kilka słów od producenta:

Marka Eveline Cosmetics na sezon Spring Summer 2016 postawiła na totalne hity kolorystyczne sezonu. W naszej ofercie znajdują się lansowane przez cały świat mody odcienie różu i błękitu - Rose Quartz i Serenity. Cały wiosenny look oparty jest na motywach kwiatowych i przenikaniu się błękitu i różu. Kolejne topowe na ten sezon kolory to soczysta zieleń młodej trawy Flash Green oraz ciepły żółty Buttercup.

Moja opinia:


Osobiście bardzo lubię lakiery do paznokci w małych opakowaniach, ponieważ wtedy mam pewność, iż zużyję je do końca. Lakier MiniMax Big Brush jest o pojemności 5 ml, idealny by zabrać go ze sobą na wyjazd, bądź do torebki - tak w razie czego :) Lakier ma gruby pędzelek, dzięki któremu paznokcie pomalujemy bardzo szybko, precyzyjnie i bez żadnego problemu. Lakier nie pozostawia na paznokciach żadnych smug i dość szybko schnie. Dwie warstwy lakieru dają efekt dobrze pomalowanych paznokci bez jakichkolwiek prześwitów.

Całą gamę pięknych kolorów znajdziecie na stronie sklepu internetowego firmy Eveline Cosmetics.1 komentarz: