Fashion Post

12:21 Codzienność nasza 0 Comments

Fashion Post to portal modowy, gdzie znajdziecie wiele informacji o modzie z Polski i ze świata oraz wiele newsów m.in Trendy jesień- zima 2016.
Oprócz najnowszych trendów na stonce można znaleźć porady specjalistów i ekspertów m.in. jak zacząć się zdrowo odżywiać?, a także fantastyczne porady kosmetyczne, analizy trendów, recenzje z pokazów i wystaw oraz wiele zabawnych ciekawostek. Portal ten dzieli się na cztery bardzo ciekawe kategorie: moda, uroda, kultura i kto jest kim.W zakładce „kto jest kim” można dowiedzieć się wiele na temat: projektantów, modelek, a także o najnowszych markach w kraju i na świecie – sprawdźcie bo naprawdę warto! Stronka bardzo ciekawa graficznie, a także bardzo przejrzysta i intuicyjna w obsłudze. Myślę, że na Fashion Post każdy znajdzie coś dla siebie.


                                             
Zajmijcie wygodne miejsce oraz weźcie kubek gorącej kawy czy herbaty i wpadajcie na Fashion Post. Dajcie znać jak Wasze pierwsze wrażenia :)


A teraz przypominam Wam o udziale w KONKURSIE, w którym do wygrania jest coś niesamowitego i ekskluzywnego z www.clochee.com - wygrywają aż 4 osoby!


Zasady konkursu bardzo proste:


Wystarczy wejść na stronę Fashion Post i znaleźć artykuł który Ci się spodoba i w komentarzu na moim Fanpage'u dokładnie TU zostawić do niego link.


0 komentarze: