Po raz drugi...

22:01 Codzienność nasza 2 Comments

Już po raz drugi miałam okazję uczestniczyć w niesamowitym spotkaniu blogerek w Chrzanowie. Spotkanie odbyło się 20 sierpnia w Cafe Magia - swoją drogą kawiarnia bardzo urokliwa i magiczna. Jedzenie, obsługa, wystrój wszystko na wysokim poziomie więc z czystym sumieniem mogę ją Wam polecić. Ja z pewnością odwiedzę ją przy najbliższej okazji.
W tym dniu miałam niesamowitą przyjemność spotkać wspaniałe dziewczyny, które poznałam na pierwszym naszym spotkaniu w Chrzanowie, o którym możecie przeczytać TU. Organizatorką tego spotkania była Natalia: www.nataszkowiecbabik.blogspot.com i to za jej sprawą spędziliśmy bardzo miłe popołudnie. 
W spotkaniu wzięły udział:

Dominika: www.zakrecona-na-wlosy.blogspot.com
Kinga: www.delightfulowa.blogspot.com
Klaudia: www.kadikbabik.pl
Patrycja: www.interendo.blogspot.com
Ania :) www.codziennoscnasza.blogspot.com

To spotkanie było inne niż wszystkie ponieważ było w pełni integracyjne. Nie było tysiąca prelekcji, planu napiętego do granic możliwości za to było mnóstwo czasu na rozmowy, śmiechy i wymianę życiowych doświadczeń ;) Na spotkaniu było też mnóstwo śmiechu i bardzo miła atmosfera... już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania. A teraz kilka zdjęć wspaniałych upominków, które otrzymała każda z nas.

Jedynym ze sponsorów upominków dla blogerek uczestniczących w spotkaniu była firma Loton.pl, która w 2015 roku otrzymała złoty Medal na międzynarodowych targach w Poznaniu. Każda z uczestniczek spotkania otrzymała zestaw produktów marki Loton: olejek, żel w sprayu, maseczkę z jedwabiem oraz szampon z ceramidami. Wszystkie produkt możecie kupić na stronie loton.pl


Oto nasi wspaniali sponsorzy:


Sponsorzy naszego spotkania: A-dermaArtepointBarwaBispol, CD Reinheitsgebot®DucrayEco BlikKomodoKonrad LingerieLotonNoble HealthPolsat Food NetworkPopCropPuffinsPumiceSylveco, Vinnst

Jak widzicie Natalia postarała się o świetne prezenty dla każdej z nas i znalazła wielu sponsorów, którym bardzo dziękujemy. 

2 komentarze: