SzachSzlif u moich córek

21:22 Codzienność nasza 0 Comments

Komplet bransoletek od SzachSzlif dla moich córek jest tak piękny, że post o nich nie może dłużej czekać :)  Zawsze marzyły mi się takie same bransoletki dla moich dziewczyn, jednak nigdy nie miałam szczęścia z ich dopasowaniem.


W naszej przesyłce były dwie śliczne bransoletki sznurkowe z zawieszką od SzachSzlif. Od razu bransoletki zostały przymierzone i pasują idealnie...Rozmiar tych bransoletek jest uniwersalny, wystarczy rozsunąć sznureczki i pasują na każdą rękę - tą malutką jak i większą :)


Noszą się idealnie, a co najważniejsze prezentują się ślicznie. Są bardzo delikatne, a zarazem bardzo urokliwe i piękne. Bransoletki sznurkowe będą służyły moim córką do każdego stroju ponieważ pasują zarówno do strojów codziennych, sportowych czy nieco bardziej oficjalnych. Niby niepozorne, ale jednak stanowiące bardzo subtelny dodatek.


Jak widać Julce bransoletki się spodobały bo założyła obie. Osobiście również bardzo lubię taką biżuterię. Jeśli lubicie delikatną i piękną biżuterię to zaglądajcie do SzachSzlif, tam wiele ciekawych propozycji dla tych młodszych i troszkę starszych dziewczyn ;)

Ja też już wypatrzyłam coś dla siebie ;)


0 komentarze: