Maseczka antyoksydacyjna

20:13 Codzienność nasza 0 Comments

Na moim blogu mieliście już okazję zapoznać się z firmą Fitomed. Pisałam już o jednym z ich kremów do twarzy, co możecie sprawdzić TU. Dzisiaj natomiast kilka słów na temat maseczki antyoksydacyjnej z oferty Fitomed.

Kilka słów od producenta:

Maseczki sypkie to najbardziej skuteczne i zdrowe kosmetyki dla naszej skóry. Maseczki sypkie Fitomed składają się z nowoczesnych składników naturalnych. Są to ekologiczne produkty bez konserwantów, wypełniaczy, barwników i substancji zapachowych. Efekty ich działania są widoczne od razu po zabiegu i utrzymują się od 3 do 7 dni. Jako główny nośnik umożliwiający komfortowe rozprowadzenie maseczki wybraliśmy glinkę różową, ponieważ ma ona według naszych obserwacji najlepszy skład do tego typu kosmetyków. Maseczka antyoksydacyjna różowa to idealna maseczka dla cery mieszanej i tłustej.
Moja opinia:

Maseczka umieszczona jest w papierowej torebce o pojemności 30 gram. Od wewnętrznej strony jest folia, więc opakowanie nie przemaka. Maseczka w wyglądzie przypomina zwykłą glinkę, jest miałka, i można ją z łatwością rozrobić z wodą na gładką maskę.  Zapach maseczki bardzo delikatny. Maseczka jest bardzo szybka w wykonaniu ponieważ wystarczy wymieszać: 1 łyżeczkę maseczki z 1 łyżką gorącej wody na jednolitą masę i nałożyć na twarz na ok.5-7 minut. Gdy maseczka zacznie podsychać należy ją zmyć ciepłą wodą, a następnie zastosować odpowiedni dla siebie krem. Maska po rozrobieniu ma jasno brązowy kolor. Nie ma żadnego problemu przy rozprowadzeniu maski na twarz, można ja spokojnie nałożyć palcami. Przy zmywaniu również nie zauważyłam większych problemów.

Podsumowanie:

Po zastosowaniu maseczki skóra wygląda zdrowiej jest odświeżona, wygładzona oraz delikatna w dotyku. Maseczka idealnie nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Regularne jej stosowanie pomaga zapobiegać starzeniu się skóry. Więcej produktów firmy Fitomed znajdziecie TU.

                                                                     Miłego wieczoru!

0 komentarze: