Spotkajmy się w Rzeszowie - relacja.

13:06 Codzienność nasza 4 Comments

Jakiś czas temu obiecałam Wam relację ze spotkania blogerek w Rzeszowie, które odbyło się 9 kwietnia w restauracji Leśna Wola - zatem zapraszam na relację z tego dnia:) 


Spotkanie blogerek zorganizowały dwie wspaniałe dziewczyny: Agnieszka z bloga My Lifestyle oraz Amelia z bloga Mama AHOJ.  Poniżej lista uczestniczek :)

Spotkanie rozpoczęłyśmy od wykładu Anny Patrzałek z fundacji Głodni Zmian, która w bardzo ciekawy sposób opowiedziała nam jak zdrowo odżywiać swoje dzieci. Ania prowadzi bloga Dylematy mamy i tatygdzie znajdziecie wiele ciekawych inspiracji.Kolejny wykład dotyczył mediów społecznościowych, a konkretnie tego jak mądrze ich używać. Wykład ten prowadzony był przez Sebastiana Peret, który w bardzo ciekawy i interesujący sposób opowiedział nam o tajnikach social media.


Podczas spotkania przedstawiciele firmy Colway International: Ewa Polok-Stencel oraz Prezes Maurycy Turek opowiedzieli nam o wspaniałych kosmetykach naturalnych, które podczas spotkania miałyśmy możliwość przetestować. Od firmy Colwey International każda z nas otrzymała po dwa kosmetyki do przetestowania. Już niedługo przedstawię Wam recenzję tych kosmetyków na blogu, a uwierzcie mi jest o czym pisać :) 

Dzięki naszym wspaniałym sponsorom mogliśmy wylicytować wspaniałe produkty, a pieniądze z tej licytacji zostały przekazane dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie. Nazbierała się wspaniała suma bo aż 2667 zł!!!
Spotkanie zakończyłyśmy pogaduchami przy pysznym torcie od Słodka Kraina Czarów oraz przy kawce. Dziewczyny jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za miłe spotkanie, a sponsorom za fantastyczne prezenty i rzeczy przeznaczone na licytację.


4 komentarze:

 1. Było super! Tylko szkoda, że tak szybko zleciał nam ten dzień!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne spotkanie. Super relacja. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super spotkanie, dzień za krótki :) Najfajniejsza jest kwota która powędrowała do hospicjum. Brawo My! Bardzo miło było Cię poznać, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne są takie spotkania :))

  OdpowiedzUsuń