Lakiery do paznokci Color Club - znacie?

07:04 Codzienność nasza 2 Comments

Dzisiaj recenzja kolejnych lakierów do paznokci Color Club. Wspólnie z Szalonymi Rudzielcami przetestowałyśmy dla Was te lakiery, aby zdać Wam relację.
Lakiery te bardzo dobrze kryją płytkę paznokciową już za pierwszym razem i co najważniejsze nie pozostawią żadnych smug. Po nałożeniu lakieru kolor jest bardzo lśniący i błyszczący. Pędzelek bardzo cienki i delikatny lecz bardzo wygodny podczas nakładania lakieru. Kolorystyka lakierów jest zarówno klasyczna, elegancka, idealna na spotkania biznesowe czy wieczorowe - taka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Jak również taka, która zaskoczy nie jedną z nas.
Lakier do paznokci Color Club, stworzony z wysokiej jakości składników, zapewnia wspaniały kolor, długotrwałe pokrycie oraz trwały połysk. Lakier ten ma odpowiednią gęstość, pędzelek natomiast jest delikatny więc dobrze się nim maluje paznokcie. Lakier schnie bardzo szybko. Pojemność lakieru jest dość dużo bo 15 ml, cena to ok. 17 zł.
Muszę przyznać, że lakiery te są dla mnie dużym, pozytywnym zaskoczeniem. Musicie je same wypróbować bo są naprawdę świetne.


2 komentarze:

  1. Też ostatnio je testowałem i jestem bardzo zadowolona :-D

    OdpowiedzUsuń
  2. widziałam na półce sklepowej ale jakoś nie zwróciłam uwagi. Mże teraz po nie siegnę, bo zazwyczaj ograniczam sie do Inglota.

    OdpowiedzUsuń