Relacja ze spotkania Jak dobrze być kobietą!

06:51 Codzienność nasza 0 Comments

Spotkanie, które odbyło się 11 maja w Restauracji Fresh & Fun w Krakowie dotyczyło nowego projektu - Jak dobrze być kobietą, który współtworzyłam z Agnieszką z bloga My lifestyle oraz z Klaudią z bloga Niezłe Ziółko.


Projekt ten stworzyłyśmy z myślą o kobietach i dla kobiet. Tak, aby każda kobieta miała możliwość uczestniczenia w tych warsztatach. Dzisiaj postaram się w skrócie opisać Wam jak wyglądało nasze spotkanie.

Na początku wspólnie z Agnieszką i Klaudią przywitałyśmy kobiety, mamy, blogerki, które  mimo wielu obowiązków zaszczyciły nas swoją obecnością. A były to: 

Podczas tego spotkania odbyła się prelekcja na temat zarządzania finansami, którą poprowadził Pan Robert Rojek, którego na co dzień możemy spotkać w Krakowie w klubie EuroCash.

Kolejnym punktem naszego spotkania był bardzo interesujący wykład motywacyjny, który prowadziła Monika Perdjon - trener, coach. Podczas tego wykładu miałyśmy chwilę czasu na własne przemyślenia, aby uświadomić sobie jakie wartości są najważniejsze w naszym życiu.

Po wykładzie Moniki odbyła się krótka przerwa w czasie której miałyśmy okazję spróbować pyszne przekąski przygotowane przez Restaurację Fresh & Fun.


Po pysznej przerwie wspólnie z moimi współorganizatorkami przedstawiłyśmy firmę Colway International oraz przeprowadziłyśmy zabieg nawilżająco-rewitalizujący na twarz/dłonie, podczas którego uczestniczki miały możliwość poznać kosmetyki CI na ''własnej skórze'' Dużym zainteresowaniem cieszył się Kolagen Pure. W tej części spotkania opowiedziałyśmy uczestniczką w jaki sposób mogą otrzymać rabat na kosmetyki nawet do 40%. Jeśli i Wy chcecie wiedzieć jak to zrobić to zapraszam Was na moją stronę annatrytek.colwayinternational.com - po zarejestrowaniu otrzymacie rabat 40% na naturalne kosmetyki firmy CI.
Ostatnim punktem naszego spotkania były porady wizażystki Justyny Pakuła, która zaprezentowała nam wspaniały makijaż wieczorowy i pokazała kilka cennych makijażowych trików, które każda z nas wykorzysta na 100% :)


Każda uczestniczka na zakończenie naszego spotkania otrzymała od nas podziękowanie za udział w spotkaniu.

Ze swojej strony bardzo dziękuję Agnieszce i Klaudii za mega wkład w przygotowanie projektu, a Wam wspaniałe uczestniczki za przybycie mimo tego, iż każda z Was ma mnóstwo obowiązków. Dziękuję także sponsorom za wspaniałe i bardzo przydatne upominki. Zdjęcia natomiast wykonała przesympatyczna i utalentowana Marta Wiatr, której bardzo dziękuję!

Dziewczyny mam nadzieję, że spotkamy się już niebawem!!!

0 komentarze: