Jutro wielki dzień!

18:59 Codzienność nasza 0 Comments

Już jutro odbędzie się pierwsze spotkanie dotyczące naszego nowego projektu „Jak dobrze być kobietą!” Projekt ten został stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Wspólnie z Agnieszką oraz Klaudią stworzyłyśmy ten projekt, aby każda z Was miała możliwość uczestniczenia w warsztatach motywacyjnych z dużą dawką wiedzy oraz odrobiną kosmetycznego szaleństwa :) Nasze pierwsze spotkanie odbędzie się już jutro tj. 11 maja o godzinie 12:00 w Krakowie w Restauracji Fresh & Fun.
  Kilka słów o organizatorkach spotkania ;)

KLAUDIA jest autorką bloga Niezłe Ziółko – uśmiechnięta, pogodna i ambitna mama, niespełna trzyletniej dziewczynki Martynki, zwanej w internecie „Niezłym Ziółkiem”. Aktualnie kobieta w stanie „błogosławionym”, co w zupełności nie przeszkadza jej, by stawiać sobie coraz to wyższe cele i uparcie je realizować. AGNIESZKA jest autorką bloga My lifestyle i ma wspaniałą córeczkę Zuzię. Poza tym ma głowę pełną pomysłów, które skutecznie realizuję. Nie lubi siedzieć w jednym miejscu, dlatego też aktywnie wspiera projekt “Jak dobrze być kobietą!”. 
I na koniec kilka słów o mnie :) 


ANIA jestem autorką bloga Codzienność nasza – wspólnie z dziewczynami aktywnie wspieram nasz projekt “Jak dobrze być kobietą!”. Jestem mamą dwóch wspaniałych córeczek Julki i Mai. Należę do osób aktywnych, które angażują się w wiele ciekawych projektów, jednym z nich jest właśnie projekt Jak dobrze być kobietą!

Oto plan naszego jutrzejszego spotkania - jak widzicie dużo będzie się działo :)Już nie mogę doczekać się jutrzejszego spotkania. Obserwujcie fanpage naszego projektu “Jak dobrze być kobietą!”. Jutro z pewnością pojawi się tam kilka fotek ze spotkania.

0 komentarze: