Kuracja oczyszczająca organizm z toksyn - NEERA

16:37 Codzienność nasza 0 Comments


Dzisiaj mam dla Was post na temat naturalnej kuracji oczyszczającej organizm z toksyn  - syrop Neera. Poniżej kilka informacji od producenta na temat syropu.


Naturalne składniki syropu Neera zostały tak skomponowane, żeby wspomóc oczyszczanie Twojego organizmu. Syrop Neera zapewnia wszystkie niezbędne substancje odżywcze, daje energię i zaspokaja głód, dlatego kuracja jest całkowicie przyjemna, smaczna i satysfakcjonująca. Kuracja Neera może być przeprowadzona na wiele sposobów. W zależności od wybranej wersji kuracji Neera, ważnym elementem jest czas przygotowania oraz zakończenia kuracji Neera.
Jeżeli decydujemy się na intensywne oczyszczenie naszego organizmu, wtedy zastępujemy pokarmy stałe napojem Neera. Brak stałego pokarmu pozwala organizmowi intensywnie spełniać swoje oczyszczające funkcje. Organizm bardzo dobrze gospodaruje energią. Pod nieobecność białka w pokarmie dosłownie żywi się sam sobą w procesie autolizy, zużywając aminokwasy pochodzące ze zniszczonych i zmęczonych komórek. W ten sposób stare komórki są zużywane i wydalane, a formacja nowych jest przyspieszona. Dlatego już po kilku dniach kuracji czujemy się lekko i wyglądamy młodziej. W tym procesie organy odpowiedzialne za eliminację (płuca, wątroba, nerki, układ limfatyczny i skóra) są oczyszczane, zapewniając natychmiastowe wydalanie odpadów przemiany materii. Wszystkie organy czerpią korzyści z zasłużonego odpoczynku. Proces ma dobroczynny wpływ na wszystkie funkcje fizjologiczne, nerwowe i psychiczne. W tkankach następuje biochemiczna i mineralna równowaga. Organizm nigdy nie uszkodzi zdrowych tkanek ani organów. Następuje też stymulacja pracy gruczołów i wydzielania hormonów.

PRZYGOTOWANIE DO KURACJI NEERA

Przed każdym ważnym działaniem warto się przygotować. Jeżeli czujesz, że Twój organizm potrzebuje oczyszczenia warto zadziałać. Kuracja Neera w naturalny sposób oczyszcza organizm z toksyn. Jeśli do kuracji odpowiednio się przygotujesz to zminimalizujesz potencjalne nieprzyjemne objawy pierwszych dni oczyszczania. Polecamy w ramach przygotowań do kuracji Neera przez kilka dni jeść głównie warzywa i owoce oraz pić dużo wody. Kilka dni lekkiej diety przed rozpoczęciem kuracji powinno ułatwić zmianę diety na płynną.

DZIEŃ PRZED KURACJĄ:

Polecamy jeść lekkie posiłki warzywne bogate w błonnik, pić dużo wody, herbat ziołowych i soków. Po południu jedz niewiele lub jedynie zupy, bądź też zastąp posiłek swą pierwszą porcją napoju Neera. Przed snem wypij jeden kubek delikatnej herbaty przeczyszczającej, by wspomóc pierwsze poranne oczyszczanie jelit.

OKRES PRZEJŚCIOWY PRZED I PO KURACJI:

Podczas pierwszego dnia postu w twoich jelitach nie powinny znajdować się już żadne resztki pożywienia zawierające proteiny pochodzenia zwierzęcego, gdyż są one szczególnie toksyczne i mogą prowadzić do choroby. Dlatego jest ogólnie zalecane, by unikać mięsa i produktów zwierzęcych na kilka dni przed postem i zmienić dietę na lekkie, nie przetwarzane jedzenie bogate w błonnik i wodę, w celu przygotowań do oczyszczania jelit. Surowe warzywa, sałaty, zielone koktajle i zupy idealnie się do tego nadają. Oprócz tego należy spożywać dużo płynów, zwłaszcza wody i herbat ziołowych. Kurację oczyszczającą organizm możecie zakupić na stronie http://www.neera.pl/


Ja zaczynam swoją kurację od poniedziałku :) A Wy stosowałyście tą kurację czy może stosujecie inne kuracje oczyszczające?

0 komentarze: