Kalendarze, książki, dzienniki - prezenty świąteczne dla kobiet

20:05 Codzienność nasza 0 Comments

Dzisiaj przygotowałam dla Was kilka propozycji prezentowych dla KOBIET, a są to m.in książki, kalendarze,dzienniki... 

1. Małgorzata Gutowska-Adamczyk - Kalendarze

Powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk zabiera nas w podróż do małego podwarszawskiego miasta i mazowieckiej wsi, ukrytych w nich wspomnień, obrazów, wrażeń i ludzi. Dorosła kobieta – której synowie opuszczają właśnie rodzinne gniazdo – opowiada historię dziewczynki i odkrywa piękno zwyczajnych rzeczy. Rozmowa przy stole, rodzinna wyprawa pociągiem do sąsiedniej miejscowości, uścisk dłoni najbliższych. Potrafiły przynieść wielką radość i były – może wciąż są – na wyciągnięcie ręki.

2. John-Paul Flintoff, Hariett Green - Misja: rodzinka 

Ta książka pomoże ci odkryć rodzinne tajemnice i zbudować niezwykły album, pamiętnik rodu, który z pewnością stanie się kiedyś niebanalnym źródłem historycznym i skarbnicą wspomnień o przodkach dla przyszłych pokoleń. Podejmij wyzwanie, zbierz rodzinną drużynę i razem wypełnijcie treścią karty tej niezwykłej księgi przygotowanej przez Harriet Green i Johna-Paula Flintoffa.

3. Katarzyna Grochola - A nie mówiłam! 

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Nakładem Wydawnictwa Literackiego ukazuje się czwarta, ostatnia część bestsellerowego cyklu Żaby i anioły Katarzyny Grocholi. Dwa śluby, wielka podróż do Chicago i jeszcze większa katastrofa w redakcji, w której pracuje Judyta. Czy głównej bohaterce uda się dojść do porozumienia z szefem? Czy seria o Judycie kończy się happy endem? 

4. Multiplaner - http://sklep.multiplaner.pl/

Ten kalendarz jest nie tylko dla biznesmenów, ponieważ wykorzystasz go również przy organizacji codziennych, domowych czy rodzinnych spraw. Na temat multipnanera pisałam Wam już na moim blogu. Link do tekstu http://codziennoscnasza.blogspot.com/2015/10/jak-sprawdza-sie-moj-multiplaner.html

5. Dziennik wspomnień i przemyśleń od Norinommo

6. Notes podrożniczki od Norinommo

Więcej o notesie i dzienniku wspomnień i przemyśleń przeczytacie TUNatomiast zakupić je możecie na stronie http://www.norinommo.com/

Kolejne propozycje prezentów dla KOBIET już wkrótce. A wy jakie macie pomysły na świąteczne prezenty? Co kupujecie swoim bliskim?

0 komentarze: