Vegetalia Polska

07:46 Codzienność nasza 0 Comments

Już jakiś czas temu dostałam przesyłkę od Vegetalia Polska, dzięki nim miałam okazję spróbować całkiem nowych dla mnie smaków. I powiem Wam szczerze, że zaskoczyły mnie te produkty swoim smakiem.

W pierwszej kolejności kilka słów o firmie:
Vegetalia to firma, która od niemal 30 lat produkuje w Hiszpanii ekologiczne produkty. Misją firmy jest dostarczanie klientom zdrowej żywności, dzięki której ich życie nabierze jakości i harmonii. Dbając o najlepszą jakość surowców Vegetalia używa do swoich produktów soi z południa Francji, gdyż tylko taka jest w 100% ekologiczna i nie ma szans aby była zanieczyszczona GMO z sąsiadujących upraw. Ponadto Vegetalia w swoim 70 hektarowym ekologicznym gospodarstwie, sąsiadującym z przetwórnią, posiada własne ujęcie wody. Tym samym produkty nie są zanieczyszczone metalami ciężkimi z wodociągu, z zawierają wodę z głębin hiszpańskiej ziemi.
Produkty możecie zakupić na http://www.ekologicznytarg.pl/

Na pierwszy strzał poszły ciasteczka owsiano-kokosowe z czekoladą - przepyszne!

Zobaczcie sami skład tych ciasteczek :)

Kolejne to paluszki z tofu z warzywami. Wszystkie ich produkty znajdziecie na stronie http://www.ekologicznytarg.pl/

W swojej ofercie mają również pyszne wegeburgery, które można przygotować na wiele sposobów:) 
Pyszna kanapeczka z salami
W przesyłce było dużo świetnych i bardzo smacznych produktów. Naturalne produkty bez konserwantów. Jednym słowem zdrowa żywność może być już w Twoim domu - http://www.ekologicznytarg.pl/ Obserwujcie nas na instagramie tam pokażę Wam więcej zdjęć tych pysznych produktów od Vegetalia Polska https://www.instagram.com/codziennosc_nasza/

0 komentarze: