Jak sprawdza się mój multiplaner?

11:41 Codzienność nasza 2 Comments

W tym roku miałam okazję korzystać z Multiplanera , a dokładnie 3planer średni B5 na rok 2015. Jest to podręczny kalendarz wraz z organizerem, służący do bieżącego zarządzania swoimi sprawami. Według mnie multiplaner jest bardzo przydatny i sprawdzi się w każdej sytuacji niezależnie od tego czym się zajmujemy. Mój planer jest w czerwonej, twardej oprawie z delikatnym połyskiem, który składa się z trzech części: organizer, kalendarz, notatnik. Wszystkie strony organizera jak i notatnika są odpowiednio ponumerowane.


Organizer składa się z 10 folderów, które sami możemy opisać. Moje foldery to m.in: rodzina, lekarze, zakupy, blog, projekty, firma. Od czasu gdy rozpoczęłam swoją pierwszą pracę zaczęłam korzystać z kalendarza. Notowałam w nim terminy oraz tematy spotkań, a także pytania i wiele innych rzeczy. Zazwyczaj brakowało mi miejsca aby wszystko zanotować. Żeby było to czytelne odznaczałam to kolorami, liniami itd...Teraz nie muszę tego robić ponieważ mam swój Multiplaner, który pomaga mi w organizacji.


Kalendarz rozpoczyna się od 29 września 2014 i kończy się na początku stycznia 2016 roku. Format B5 to kalendarz wielkości zwykłego zeszytu, który bez problemu zmieści się do naszej torebki. Na końcu jak i na początku kalendarza przyklejone są dwie zakładki, w których z łatwością można przechowywać kilka ważnych dokumentów, notatek, zdjęć czy wizytówek. W zakładce z tyłu kalendarza dołączony jest notes z podziałem na zakładki, dzięki czemu możemy rozpisać tam kilka innych projektów. Kalendarz ten to świetny wynalazek, który pomaga w zarządzaniu czasem. Idealny zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. 


Podsumowując, mój multiplaner sprawdza się bardzo dobrze i na pewno wybiorę go na 2016 rok. Jeśli i Ty prowadzisz firmę lub jesteś na urlopie macierzyńskim czy po prostu zajmujesz się domem i potrzebujesz kalendarza na 2016 rok? To ten kalendarz jest właśnie dla Ciebie. To nie jest kalendarz tylko dla biznesmenów, ponieważ wykorzystasz go również przy organizacji codziennych, domowych czy rodzinnych spraw.

Jeśli zainteresował Cię mój Multiplaner więcej możesz zobaczyć i przeczytać na stronie sklep.multiplaner.pl, a jeśli chcesz zobaczyć jak używać Multiplanera zapraszam TU :)


2 komentarze:

  1. Świetny! Też z niego korzystam i na 2016 rok również to zamawiam.
    pozdrawiam
    Marlena

    OdpowiedzUsuń