Lista na zakupy od Norinommo

13:55 Codzienność nasza 3 Comments

W sobotę robię imprezę urodzinową więc mamy sporo zakupów, dlatego też idealne przydadzą się do tego specjalne listy na zakupy od Norinommo. Te listy zawierają specjalnie przygotowane i przemyślane rubryki, dzięki którym w domu szybko wpiszesz nazwy potrzebnych artykułów, a będąc w sklepie, skróci czas zakupów do minimum, bo od razu będzie wiadomo na jaki dział się udać. Jest to produkt który od początku do końca powstaje w Polsce. W notesie jest 50 takich list, które z pewnością wystarczą na długo. Format tego notesu jest bardzo praktyczny i poręczny. Możesz go zabrać ze sobą lub po prostu wyrwać jedna listę i przyczepić na lodówce.


Listy te pomagają w lepszej organizacji zakupów oraz dzięki nim możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zachęcam Was do korzystania z takiej listy zakupów. Zobaczycie, że zyskacie czas, a nawet pieniądze, bo wydacie je w sposób przemyślany.

 
Lista zakupów od Norinommo:

1. Pozwoli Ci szybko zapisywać potrzebne produkty: wiesz, co chcesz kupić, więc wprowadzasz to do odpowiedniego okienka w notesie i gotowe.

2. Sprawi, że oszczędzasz czas w sklepie . Od razu wiesz, na jaki dział się udać, bo wszystko jest uporządkowane.

3. Daje pewność, że o wszystkim pamiętasz. 

4. Dzięki temu, że ma okładkę i jest lekki, możesz mieć go zawsze w torbie na wypadek, gdyby nagle przypomniało Ci się, że musisz jeszcze coś dopisać.

5. Dzięki niemu zakupy będą przyjemnością także dla członków rodziny, którzy do tej pory nie lubili zakupów.Od razu będą wiedzieli na jaki dział się udać.

6. Możesz nosić notes w torbie, albo wyrwać jedną listę, przyczepić do lodówki i w chwili, gdy przypomina Ci się, że będziesz musiała kupić jakiś produkt, wprowadzasz go od razu do odpowiedniej rubryki. Na zakupy możesz wówczas zabrać tylko tę jedną karteczkę.


Dodatkowo tylna strona każdej listy jest czystą, białą kartką. Daje to dużo miejsca na dodatkowe zapiski. Można na niej zanotować rzeczy do zrobienia i wypunktować wszystkie sprawy, jakie są do załatwienia przy okazji wyjazdu na zakupy (wizyta w aptece, kwiaciarni lub na poczcie itp.). Nie musisz więc nosić osobnej kartki z notatkami. To naprawdę świetne rozwiązanie. Od czasu jak mamy nasze magiczne karteczki zakupy idą nam szybko i bez zbędnego chodzenia. 

Listy te możecie kupić na Allegro http://allegro.pl/50-specjalnych-list-na-zakupy-norinommo-notes-i5702456266.html są naprawdę rewelacyjne!

A Wy korzystacie z takich specjalnych list na zakupy? 

3 komentarze: