Gąbki z linii Natural

12:44 Codzienność nasza 0 Comments

Były już myjki dla dzieci firmy Calypso o których możecie przeczytać TU, a teraz czas na gąbeczki dla nas. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka gąbek z linii Narural firmy Calypso. Linia ta charakteryzuje się tym, iż są to gąbki celulozowe wzbogacone naturalnymi składnikami roślin. Delikatnie pobudzają i rewitalizują skórę pozostawiając ją promienną, delikatną i naturalnie ożywioną.

Natural Scrub 
Gąbka celulozowa z warstwą peelingującą wykonaną z łupin orzecha, które usuwają martwy naskórek pozostawiając skórę jędrna i gładką w dotyku. Doskonała w walce z cellulitem, oczyszcza, rewitalizuje i pobudza skórę, poprawiając krążenie co sprawia, że skóra staje się jędrna i pozbawiona cellulitu. Przygotowuje skórę do przyjęcia balsamu po kąpieli, dzięki czemu skóra jest niezwykle gładka.

Active Peeling
Gąbka Active Peeling to celulozowa gąbka z mikrogranulkami, idealna do codziennego peelingu. Podczas codziennej kąpieli delikatnie peelinguje skórę pozostawiając ją odżywioną od wewnątrz i jedwabną w dotyku. Gąbka usuwa martwy naskórek, a także dokładnie oczyszcza naszą  skórę. Gąbka hipoalergiczna.


Aqua Message
Dwustronna gąbka celulozowa Aqua Massage posiada właściwości pielęgnujące,a także działa jak profesjonalny masaż. Specjalna gąbka z podwójnym zastosowaniem ponieważ zielona warstwa gąbki delikatnie masuje, a warstwa celulozowa delikatnie pielęgnuje skórę. Gąbka idealnie rewitalizuje skórę, pobudza komórki oraz wzmacnia przepływ energii, dzięki czemu pozostawia skórę ożywioną.

Firma Calypso posiada bardzo duży wybór gąbek. Zajrzyjcie na ich stronę, tam znajdziecie gąbki kąpielowe, celulozowe, do masażu, peelingujące, a także relaksujące z włóknami bambusa lub sojowe. Na stronie również inne akcesoria do pielęgnacji ciała i stóp. 


Używałyście już gąbek firmy Calypso?  Jeśli nie to polecam, wypróbujcie je, są świetne!

0 komentarze: