Kosmetyki dla dzieci firmy Love Soap

06:17 Codzienność nasza 0 Comments

Dzięki współpracy, którą udało mi się w ostatnim czasie nawiązać z firmą Costasy Natural Beauty miałam okazję przetestować wraz z moimi dziewczynami kosmetyki firmy Love Soap.Love Soap to bry­tyj­ska firma z sie­dzibą w Suf­folk pro­wa­dzona przez 3 sio­stry, które są jed­no­cze­śnie zabie­ga­nymi, mło­dymi mamami. Sztan­da­ro­wymi pro­duk­tami Love Soap są ręcz­nie robione natu­ralne szam­pony i płyny do kąpieli dla dzieci. Wszyst­kie kosme­tyki Love Soap mają natu­ralne, deli­katne for­muły, a ich bazą są eko­lo­giczne olejki ete­ryczne. Kosme­tyki Love Soap nie tylko fan­ta­stycz­nie wyglą­dają i pachną, ale co naj­waż­niej­sze dzia­łają. Pod­sta­wo­wym zało­że­niem wła­ści­cie­lek firmy jest prze­ko­na­nie, że nie ma nic lep­szego niż natura, czego owo­cem było stwo­rze­nie nie­zwy­kłych kosme­ty­ków do pie­lę­gna­cji tych, któ­rzy są w naszym życiu naj­waż­niejsi.
Kosmetyki, które otrzymałam od Costasy Natural Beauty to seria ekologicznych kosmetyków dla najmłodszych.

Mydło do rąk firmy Love Soap to wyjątkowo orzeźwiające mydło z olejkiem z ekologicznej mandarynki, olejkiem arganowym i aloesem, które znane są ze swoich właściwości pielęgnacyjnych i nawilżających. Butelka z dozownikiem o pojemności 200 ml.

Szampon/żel dla dzieci to niezwykle orzeźwiający szampon i żel do mycia z olejkiem z ekologicznej mandarynki, olejkiem arganowym i aloesem, które znane są ze swoich właściwości pielęgnacyjnych i nawilżających. Butelka o pojemności 200 ml.

Płyn do kąpieli dla dzieci z olejkiem z odświeżającej mandarynki, w skład którego wchodzą substancje pieniące pochodzenia roślinnego oraz nawilżający aloes. Butelka o pojemności 200 ml.

Kosmetyki tej firmy są u nas w domu po raz pierwszy. W kosmetykach tych szczególnie zaskoczył mnie intensywny, aromatyczny i naturalny zapach, ale również ich konsystencja i pienistość. Konsystencja jest gęsta, treściwa, a więc kosmetyki są bardzo wydajne. Opakowanie bardzo ładne i estetyczne, które z pewnością przyciągnie każde dziecko. Na opakowaniu cudowne, śmieszne, bajkowe grafiki ze zwierzątkami m.in słodka sarenka i szalony lisek. A oprócz tych cudownych rysunków znajdziemy także certyfikat Soil Association Organic, co oznacza, iż kosmetyk spełnia wymogi restrykcyjnych standardów. Kosmetyki te są polecane dla dzieci powyżej 1 miesiąca. Ważnym aspektem w tych kosmetykach jest to, iż są:
- bez parabenów
- bez siarczanów
- bez sztucznych barwników i substancji zapachowych
- minimalna zawartość konserwantów
- nie testowane na zwierzętach
- odpowiedni dla wegetarian i wegan

Kosmetyki możecie kupić w sklepie Costasy Natural Beauty, tam również wersja z lawendą i aloesem. 

0 komentarze: