Naturalny kolagen NTC

20:36 Codzienność nasza 2 Comments

Po trzech tygodniach stosowania chciałabym Wam przedstawić recenzję kolagenu ntc. Kolagen, który otrzymałam to szklana buteleczka o pojemności 50 ml. Butelka jest smukła, a pompka umożliwia nam odpowiednie dozowanie kosmetyku. Pompka oraz jej pokrywka wykonane są z plastiku. Całość zapakowana jest w kartonik z dokładnie opisaną ulotką. Kosmetyk do codziennej pielęgnacji.


Dla przybliżenia tematu kilka słów od producenta abyście mogły zapoznać się bliżej z właściwościami oraz funkcjami kolagenu.Kolagen ntc wymaga odpowiedniego sposobu nakładania, który składa się z trzech kroków. Przy pielęgnacji twarzy należy aplikować jednorazowo 2-3 pompki.


Moja opinia na temat kolagenu


Konsystencja kolagenu to gęsty żel o naturalnym, delikatnym zapachu, którego nie czuć po nałożeniu na skórę. Dozowanie żelu ułatwia wygodna w stosowaniu pompka, która dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. Stosowałam produkt na twarz, dwa razy dziennie - rano i wieczorem przez trzy tygodnie zgodnie z zaleceniami producenta czyli na dokładnie oczyszczoną i lekko wilgotną skórę. Bardzo ważne jest to, aby podczas nakładania kolagenu skóra była jeszcze wilgotna. Dzięki temu żel wchłania się idealnie i nie pozostawia na twarzy nalotu. Po trzech tygodniach stosowania kolagenu zauważyłam, że moja skóra jest bardziej nawilżona, gładsza, przyjemna w dotyku. Po tym czasie można zauważyć ogólną poprawę stanu cery "gołym okiem'' Podsumowując jestem bardzo zadowolona z pierwszych efektów i bardzo ciekawa kolejnych. Z czystym sercem mogę Wam go polecić ponieważ po tak krótkim czasie już widać efekty i zmiany na mojej twarzy. Jeśli macie jakieś problemy ze skórą i trochę wolnej kasy to naprawdę warto zainwestować tym bardziej, że jego skład to naturalne składniki i nie zawiera sztucznych barwników i parabenów. Buteleczka kolagenu o pojemności 50 ml kosztuje 195 zł, natomiast 300 ml to wydatek 695 zł. Kolagen ten można kupić tutaj. Wiem, nie jest to tani kosmetyk, ale naprawdę godny polecenia.

2 komentarze: