Relacja z testowania pereł piorących Perlux

14:24 Codzienność nasza 2 Comments

Dzięki Streetcom miałam okazję otrzymać paczkę Ambasadorki z perłami do prania firmy Perlux, ale to pewnie już wiecie :) bo pisałam o tym na blogu jak tylko otrzymałam paczkę.


W paczce znalazłam:

-opakowanie 24 pereł piorących Perlux White
-opakowanie 16 pereł piorących Perlux Color
-15 opakowań po dwie perły piorące Perlux White dla znajomych
-15 ulotek do rozdania znajomym
-przewodnik ambasadorki


Próbki, które otrzymałam w paczce wszystkie zostały rozdane do testowania, część opinii już otrzymałam i są one bardzo pozytywne. Dlatego moje raporty były uzupełniane na bieżąco aby nie pominąć żadnej z nich.


Perły piorące Perlux to połączenie proszku i żelu do prania, które gwarantuje czystość i świeżość prania. Kapsułki zawierają już w sobie odplamiacz oraz odkamieniacz więc do prania nie trzeba dodawać nic więcej. Zapach prania po użyciu kapsułek jest bardzo delikatny i świeży, który utrzymuję się długo na ubraniach. Kapsułki są bardzo łatwe w użyciu ponieważ nie trzeba się martwić o to ile proszku wsypać do pralki, aby nasze ubrania były czyste i pachnące. Kapsułki z praniem radzą sobie bardzo dobrze. Dla mnie również ważne jest to, że kapsułki zajmują mało miejsca w łazience. Podsumowując perły piorące są bardzo skuteczne, radzą sobie z najgorszymi plamami, które dzieci przynoszą z przedszkola na swoich ubrankach :)A Wy używałyście już kapsułek Perlux? Dajcie znać jak u Was się sprawdziły bo jestem bardzo ciekawa.

2 komentarze:

  1. Kapsułki do prania Perlux są świetne. Pranie jest czyste i świeże ��, latwe i wygodne w użyciu. Polecam

    OdpowiedzUsuń