Rozpoczynamy projekt Pantene!

17:32 Codzienność nasza 0 Comments

Dzięki Everyday Me w zeszłym tygodniu otrzymałam paczkę Ambasadorki Pantene. W zestawie startowym projektu otrzymałam cztery warianty Lekkiej Odżywki w piance Pantene o pojemności 180 ml wraz z szamponem Pantene Intensywna Regeneracja o pojemności 400 ml do własnego użytku. Natomiast do przekazania znajomym otrzymałam 10 Lekkich Odżywek w piance Pantene Intensywna Regeneracja o pojemności 50 ml wraz z ulotkami, a także kupony zniżkowe uprawniające do zakupu Lekkiej Odżywki w Piance Pantene o pojemności 180 ml z 30% zniżką!Odżywka Pantene w formie pianki jest dostępna w czterech różnych wariantach:

- Cienkie, zniszczone włosy pozostają odżywione, jedwabiście miękkie i lekkie, dzięki odżywce w piance Pantene Intensywna Regeneracja.

- Matowe, obciążone włosy będą widocznie zdrowsze i pełne objętości za sprawą odżywki w piance Pantene Większa Objętość.

- Cienkie, łatwo przetłuszczające się włosy pozostają widocznie zdrowsze i lekkie dzięki odżywce w piance Pantene Aqua Light.

- Cienkie i farbowane włosy przekształcają się w tętniące życiem, błyszczące i zdrowsze za sprawą odżywki w piance Pantene Lśniący Kolor.

To zaczynamy testowanie! Chcesz testować ze mną???

Na początku listopada wybiorę najbardziej aktywną osobę na blogu, która pozostawiła najwięcej komentarzy i opinii ( od tej pory do końca miesiąca). Dla osoby, która zwycięży przygotuję odżywkę w piance Pantene do przetestowania wraz z kuponem rabatowym oraz zestaw innych próbek, które warto przetestować! Do dzieła!

0 komentarze: