Tusz do rzęs Curl Up Volume

11:26 Codzienność nasza 0 Comments

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić recenzję tuszu do rzęs Curl up volume, który jakiś czas temu otrzymałam w ramach współpracy od firmy Eveline Cosmetics.

Tusz do rzęs posiada specjalnie wyprofilowaną szczoteczkę Double Brush, która pozwala na podkręcenie nawet najmniejszej rzęsy. Już od pierwszego pociągnięcia rzęsy są podkręcone, uniesione, wydłużone i pełne objętości. Dzięki elastycznej formule maskara umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację kolejnych warstw tuszu, idealnie pokrywając rzęsy na całej długości.
Tusz nie kruszy się, nie pozostawia grudek i nie skleja rzęs. Tusz Curl up volume został umieszczony w małej, poręcznej buteleczce o estetycznym i ciekawym wyglądzie. Pojemność produktu to 9 ml. Konsystencja idealnie gładka o barwie czarnej. Idealny dla młodych kobiet rozpoczynających przygodę z makijażem. Bardzo przystępna cena produktu ponieważ tusz o pojemności 9 ml to koszt około 19,00 zł. Możecie kupić go w wielu sklepach w Polsce ponieważ produkty te są szeroko dostępne. Więcej informacji znajdziecie na stronie Eveline Cosmetics.

0 komentarze: