Wizyta Wróżki Olejuszki

09:41 Codzienność nasza 0 Comments

W tym tygodniu odwiedziła nas Wróżka Olejuszka wraz ze swoim małym pomocnikiem i zostawili dla nas trochę swoich skarbów...sami zobaczcie jakie :)

Olej kokosowy produkowany jest z najwyższej jakości kopry, bezsiarkowej i niekonserwowanej. Dzięki opracowanym przez producenta metodom tworzenia, produkt ma naturalny aromat i jest w 100% naturalny.


Masło Kokosowe to podobnie jak olej kokosowy źródło nasyconych średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT), które w przeciwieństwie do długołańcuchowych kwasów tłuszczowych (tłuszcze zwierzęce-LCT) nie wymagają obecności enzymów oraz żółci i stanowią szybkie źródło energii. Jest to naturalnie słodkie "smarowidło" z dużą zawartością potasu, magnezu, fosforu oraz innych cennych minerałów i witamin. Masło kokosowe to zdrowy "krem" dla dzieci...i nie tylko, dodatek do kawy, deserów czy sorbetów...

Od kilku dni całą rodziną testujemy pyszności od Wróżki Olejuszki więc niebawem napiszę Wam recenzję oleju oraz masła kokosowego.A teraz mam dla Was małą niespodziankę....namówiłam Wróżkę Olejuszkę, aby napisała Wam kilka słów na temat swoich skarbów więc bacznie obserwujcie bloga.


Miłego i słonecznego dnia!

0 komentarze: