Błyszczyk do ust Felicea

07:17 Codzienność nasza 0 Comments

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję błyszczyków do ust firmy Felicea, które zawierają naturalne barwniki. Miałam okazję przetestować błyszczyki w trzech kolorkach.
Osobiście częściej stosuję błyszczyki do ust niż pomadki szczególnie w okresie letnim. Błyszczyk nadaje nam delikatny i naturalny połysk.

Kilka słów od producenta:

Naturalne składniki błyszczyku Felicea nie tylko upiększają ale i koją oraz wygładzają skórę ust. Błyszczyk nie pozostawia na ustach tłustej warstwy a jednie delikatny, perłowy połysk. Ukośny aplikator pozwala idealnie rozprowadzić błyszczyk na ustach – dzięki czemu ich kolor jest jednolity i trwały. Dostępna gama kolorystyczna pasuje do wszystkich typów urody. 

Błyszczyki dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych.Właściwości składników:

Olej z nasion rącznika pospolitego, odżywia i wygładza. Zawarte w olejach roślinnych Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) tworzą barierę ochronną i regenerują naskórek, przeciwdziałają utracie wody, hamując w ten sposób procesy starzenia skóry. Wosk Candelilla pielęgnuje, wygładza i natłuszcza. Wosk pszczeli znany jest ze swych właściwości regeneracyjnych i odżywczych.. Witamina E, to naturalny antyutleniacz: działa kojąco i regenerująco, hamuje procesy starzenia skóry. Zawarta w cieniach krzemionka pochłania wilgoć i sebum; dzięki czemu dłużej utrzymuje się na ustach. Mineralna Mika nadaje delikatny, perłowy połysk. Błyszczyki zawierają tylko naturalne barwniki. 

Moja opinia:

Produkt zamknięty jest w plastikowym, wąskim opakowaniu z tradycyjnym aplikatorem, który idealnie rozprowadza błyszczyk po ustach. Aplikator jest bardzo wygodny w użyciu i nabiera odpowiednią ilość kosmetyku. Konsystencja błyszczyku jest idealna. Kolory, które miałam okazję przetestować są bardzo naturalne, delikatne i bardzo ładne. Błyszczyk pozostawia delikatny perłowy połysk. Szata graficzna opakowania jest bardzo delikatna, minimalistyczna oraz miła dla oka.  Natomiast jeśli chodzi o zapach błyszczyku jest on bardzo przyjemny i delikatny. Błyszczyk dość długo utrzymuje się na ustach. Błyszczyk jak i inne kosmetyki firmy Felicea znajdziecie TU.

Cena: 24 zł

Zaglądajcie na fanpage Felicea, znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i nowości kosmetycznych.

0 komentarze: