Relax :)

19:03 Codzienność nasza 2 Comments

Dzięki wspaniałym upominkom, które otrzymałam na spotkaniu blogerek w Chrzanowie mogę zafundować sobie chwilę relaksu w swoim domu.

Na początek Tajemnicze Ukojenie od EcoBlik czyli saszetki SPA do kąpieli.
Rozgrzewające, kojące, odprężające - nie tylko regulują pracę całego organizmu, ale pozwalają na chwilę beztroski i relaksu. Umiejętnie skomponowane, z prawidłowo dobranych ziół i kwiatów, pozwalają na przeżycie magicznych chwil, regenerujących nie tylko ciało, ale i duszę. Każda taka kąpiel, pełna naturalnych olejków eterycznych i bogactwa wyciągów ziołowych, zmieni się w niezwykłe przeżycie, mogące być zarówno wstępem do dalszych zabiegów upiększających, jak i idealnym zwieńczeniem wieczornego SPA. 

Warto też pomyśleć o naszych stopach, aby były piękne i zadbane. Ja mogę to zrobić dzięki temu, iż otrzymałam mega zestaw pilników i pumeksów od firmy Pumice.


Masło Kakaowe z dodatkiem masła Shea posiada bogatą konsystencję, dzięki czemu świetnie nawilża, odżywia i łagodzi wszelkie podrażnienia. Masło idealnie nadaje się do całego ciała. 

Na spotkaniu otrzymałam także wspaniały upominek od firmy Eveline, dzięki czemu mam pięknie pomalowane paznokcie. Lakiery mają piękne, letnie kolorki :)
  

Natomiast zestaw kosmetyków od firmy Henkell pomaga mi w pielęgnacji oraz stylizacji moich włosów. 


Na koniec oczywiście filiżanka pysznej herbaty od EcoBlik, na ich stronie znajdziecie rewelacyjne i pyszne herbatki >>>>>>>>> https://sklepzziolami.pl/


Dajcie znać jak Wy się relaksujecie? Co pomaga Wam się odstresować? Kąpiel, dobra herbata, spacer?

Relację ze spotkania w Chrzanowie przeczytacie TU :)

Miłego wieczoru!

2 komentarze:

  1. Witaj! Dziękujemy za prezentację paczki i czekamy na wyniki testów! Mamy nadzieję, że paznokcie wyglądają pięknie. Pozdrawiamy :)

    OdpowiedzUsuń