Sweet Princess

17:38 Codzienność nasza 0 Comments

Dzisiaj przygotowałam dla Was kilka słów na temat wody toaletowej dla dziewczynek SWEET PRINCESS firmy Lambre. Ten piękny flakonik otrzymałam na spotkaniu blogerek w Chrzanowie. Na temat tego fantastycznego spotkania możecie przeczytać TU

Kilka słów od producenta:

Zapachy stworzone z myślą o dziewczynkach i nastolatkach powoli wkraczających w dorosłość. Perfumy wyróżnia minimalna bezpieczna także dla małych dzieci zawartość alkoholu, składniki niepodrażniające skóry oraz niepowtarzalne kompozycje aromatów zaprojektowanych zgodnie z upodobaniami dzieci i młodych dziewczyn. (Francuska kreatorka zapachów - Irène Farmachidi)


Nuta głowy: płatki róż, cytryna, biała brzoskwinia
Nuta serca: fiołek, malina, róża, frezja
Baza: piżmo, drzewo sandałowe, cedr

Naturalny, świeży i energetyczny aromat. Zapach zbudowany na akordach soczystych owoców i uwodzicielskich nut kwiatowych z dodatkiem nuty drzewnej, które powoli rozwijają się na skórze. Kompozycje cytryny, brzoskwini z maliną, fiołkiem, różą i frezją , podkreślone akcentem cedru, drzewa sandałowego oraz piżma są jak spontaniczna eksplozja kolorów, optymizmu, totalnej zabawy i ekstazy. W sam raz dla młodych kobiet pełnych energii i radości, które wchodzą w dorosłe życie.

Która z małych dziewczynek nie podbiera perfum mamie??? Chyba wszystkie to robią ;) Dlatego perfumy firmy Lambre to świetny prezent dla małych kobietek :) 

Malinowy, słodki, wakacyjny... zapach na lato. Już samo opakowanie kusi nas do zakupu, a flakon jest słodki i bardzo ładny, po prostu dziewczęcy. Flakon jest dość smukły i bardzo wygodny w użyciu. Perfumy  natomiast są trwałe, utrzymują się dość długo.  Idealne dla dziewczynek oraz dla ich mam, które uwielbiają słodkie, owocowe zapachy.

Cena: 54 zł/50 ml

Perfumy dla małych i dużych dziewczynek znajdziecie na stronie >>> https://crm.lambre.eu/shop.html
Czy Wy kupujecie swoim dzieciom perfumy? Dajcie znać jakie jest Wasze zdanie :) 

0 komentarze: